Vážení příznivci, sportu, atletiky, naši milí diváci.

jubilejní 58. ročník Velké ceny Tábora15. ročník Memoriálu Ing. Jana Pána přivítá táborský stadion Míru v středa 17. července 2019. Tento náš tradiční mítink, který se může pyšnit stejným počtem ročníků jako Zlatá tretra, patří k nejstarším českým atletickým závodům na dráze.

Od otevření zrekonstruovaného stadionu uplynulo dvanáct let a za tu dobu, díky podpoře města Tábor a generálního partnera mítinku firmy Swietelsky stavební s.r.o., se z původně krajského mítinku stal mítink s velmi kvalitní českou a mezinárodní atletikou. V minulém roce se představila při Velké ceně Tábora špičková konkurence jak českých, tak zahraničních závodníků. 

Téměř dvě tisícovky diváků měly možnost vidět jak skvělou atletickou show. Ne jinak tomu bude i v letošním roce. Táborský mítink nabídne opět špičkovou atletiku v podání předních českých i zahraničních závodníků. Těšit se můžeme na tradičně kvalitní memoriálovou půlku

Začátek závodu je v středa 17. července 2019 od 17 hod., hlavní program pak bude zahájen v 18:30 hod. Těšíme se na další skvělou atletiku v Táboře a výborné táborské publikum, které umí závodníkům vytvořit ty nejlepší podmínky pro podání maximálních výkonů.

Za organizační výbor
Petr Nývlt
ředitel mítinku